Recover Enköping

Här hittar du oss
Myrangatan 8, 745 37 Enköping

Kontakt Enköping

Industriservice

Andreas Andersson Andreas Andersson

Regionchef Industriservice Mälardalen
010 - 143 00 68

andreas.andersson@recover.se

Manfred Lavicka Manfred Lavicka

Segmentschef ADR och oljeavskiljare
010-143 01 48
manfred.lavicka@recover.se

Stefan Kristensen Stefan Kristensen

Projektledare/Arbetsledare Industriservice
Relining

010 - 143 03 09
stefan.kristensen@recover.se

Anders Olsson Anders Olsson

Arbetsledare Industriservice
Torrsugning
070-621 25 95

anders.olsson@recover.se

Rikard Johansson Rikard Johansson

Arbetsledare Industriservice
Torrsugning
010 - 143 03 08
rikard.johansson@recover.se

Daniel Lindgren Daniel Lindgren

Arbetsledare Industriservice
VA/Kommunal spolning
010 - 143 03 14

daniel.lindgren@recover.se

Anders Smideby Anders Smideby

Arbetsledare Industriservice
Slamsugning/fettavskiljare, FA
010 - 143 03 02

anders.smideby@recover.se

Marcus Westerlund Marcus Westerlund

Arbetsledare Industriservice
Rörinspektion & Stamspolning
010 - 143 01 52

marcus.westerlund@recover.se

Kontakt Enköping

Skadeservice

Larry Höjer Larry Höjer

Tf Regionchef Skadeservice Mälardalen
010 - 143 03 61

larry.hojer@recover.se

Christian Öberg Christian Öberg

Arbetsledare Skadeservice
Asbest, PCB, Rivning, Avfuktning, Sanering, Städ, Magasinering, Lösöre
010-143 03 15

christian.oberg@recover.se

Joachim Nordgren Joachim Nordgren

Kontakt Enköping

Riv & Håltagning

Tony Westman Tony Westman

Arbetschef
Rivning, Håltagning och sanering

073-625 31 70
tony.westman@recover.se

Magnus Engvall Magnus Engvall
Mats Lindvall Mats Lindvall

Arbetschef
Totalrivning, Tungrivning
070-247 49 10
mats.lindvall@recover.se

Kontakta oss