Eskilstuna

Här hittar du oss
Mått Johanssons väg 9
633 46 Eskilstuna

Kontakt Eskilstuna

Industriservice

Andreas Andersson Andreas Andersson

Regionchef Industriservice Mälardalen
010 - 143 00 68

andreas.andersson@recover.se

Manfred Lavicka Manfred Lavicka

Segmentschef ADR och oljeavskiljare
010-143 01 48
manfred.lavicka@recover.se

Stefan Kristensen Stefan Kristensen

Projektledare/Arbetsledare Industriservice
Relining
010 - 143 03 09
stefan.kristensen@recover.se

Jenny Strimell Jenny Strimell

Arbetsledare Industriservice
VA/Avloppsstopp
016-15 05 82

jenny.strimell@recover.se

Rikard Johansson Rikard Johansson
Arbetsledare Industriservice

Torrsugning
010 - 143 03 08
rikard.johansson@recover.se

Anders Smideby Anders Smideby

Arbetsledare Industriservice
Farligt avfall
010 - 143 03 02

anders.smideby@recover.se

Thomas Edvardsson Thomas Edvardsson

Utredare / Rörinspektör
016-15 05 77

thomas.edvardsson@recover.se

Kontakt Eskilstuna

Skadeservice

Jonas Nilsson Jonas Nilsson
Aleksandrs Boburovs Aleksandrs Boburovs
Andreas Granö Andreas Granö
Niclas Tessmann Niclas Tessmann
Alexander Karlsson Alexander Karlsson

Arbetsledare Skadeservice
alexander.karlsson@recover.se

Anton Eriksson Anton Eriksson

Kontakt Eskilstuna

Riv & Håltagning

Stefan Molinder Stefan Molinder

Arbetschef
Rivning, håltagning och sanering
070-778 18 07

stefan.molinder@recover.se

Håkan Ahlm Håkan Ahlm

Kalkylator
Rivning, Håltagning och sanering
070-77 880 83

hakan.alm@recover.se

Stefan Larsson Stefan Larsson

Koordinator/Arbetsledare
Håltagning, rivning, sanering
070-778 18 43

stefan.larsson@recover.se

Mats Lindvall Mats Lindvall

Arbetschef
Totalrivning, Tungrivning
070-247 49 10
mats.lindvall@recover.se

Thomas Holm Thomas Holm