Recover Stockholm

Här hittar ni oss

Staffans väg 4, 192 78 Sollentuna

Stensätravägen 9A, 127 39 Skärholmen

Vintergatan 8, 172 69 Sundbyberg

RING OSS 0771 - 103 500

Kontakt Stockholm

Industriservice

Kalle Hellgren Kalle Hellgren

Regionchef Industriservice
010 – 143 02 41

kalle.hellgren@recover.se

Jonas Svan Jonas Svan
Manfred Lavicka Manfred Lavicka

Segmentschef ADR och oljeavskiljare
010-143 01 48
manfred.lavicka@recover.se

Anders Englöf Anders Englöf

Arbetsledare Industriservice
Högtrycksspolning/slamsugning & rörinspektion avlopp mark
010 - 143 02 02
anders.englof@recover.se

Peter Rosenblom Peter Rosenblom
Marcus Karlsson Marcus Karlsson

Arbetsledare Industriservice
Stamspolning
010 - 143 02 15

marcus.karlsson@recover.se

Peter Johansson Peter Johansson

Arbetsledare Industriservice
Kommunala slamuppdrag
010 - 143 02 33
peter.johansson@recover.se

Daniel Kullin Daniel Kullin

Arbetsledare Industriservice
Torrsug/grävsug & slamsugning/högtrycksspolning
010-143 02 73

daniel.kullin@recover.se

Petter Stenmo Petter Stenmo

Arbetsledare Industriservice
Högtrycksspolning & rörinspektion avlopp i fastighet
010-143 02 85

petter.stenmo@recover.se

Kontakt Stockholm

Skadeservice

Jonas Blomqvist Jonas Blomqvist
Tony Cadenius Tony Cadenius

Arbetschef Skadeservice
073-707 47 71

tony.cadenius@recover.se

Thomas Hellberg Thomas Hellberg

Tf Gruppchef Skadeservice Stockholm Norr
010 - 143 02 31
thomas.hellberg@recover.se

Jonna Nyberg Jonna Nyberg

Arbetsledare Skadeservice
010 - 143 02 13
jonna.nyberg@recover.se

Sara Antoft Sara Antoft

Arbetsledare Skadeservice
010-143 02 22
sara.antoft@recover.se

Stefan Edin Stefan Edin

Arbetsledare Skadeservice
Klottersanering
010-143 02 48
stefan.edin@relita.se

Paavo Väisänen Paavo Väisänen

Arbetsledare Skadeservice
Jouransvarig Stockholm
010-143 02 45
paavo.vaisanen@recover.se

Jesper Malmström Jesper Malmström

Arbetsledare Skadeservice
010-143 02 36
jesper.malmstrom@recover.se

Frida Frånlund Frida Frånlund

Arbetsledare Skadeservice
Sanering och lösöre
010-143 02 26
frida.franlund@recover.se

Lisette Rosborg Lisette Rosborg

Arbetsledare Skadeservice
Sanering och rivning
0733-88 33 04

lisette.rosborg@recover.se

Johan Eklund Johan Eklund

Arbetsledare/Projektchef
Rivning och sanering
070-715 83 83
johan@demolit.se

Magnus Myrin Magnus Myrin

Arbetsledare Skadeservice
Rivning och sanering
076-115 10 40

magnus@demolit.se

Amadeus Meyer Amadeus Meyer

Arbetsledare Skadeservice
Rivning och sanering
073-707 47 57

amadeus@demolit.se

Henrik Ohlsson Henrik Ohlsson

Administratör Skadeservice
010-143 02 16
henrik.ohlsson@recover.se

Jonas Nylén Jonas Nylén

Innemiljöutredare/Fukttekniker
010-143 02 35

jonas.nylen@recover.se

Emil Höijer Emil Höijer

Besiktningsman/Fukttekniker
010-143 02 37
emil.hoijer@recover.se

Niclas Tessmann Niclas Tessmann
Alexander Mattson Alexander Mattson

Kontakt Stockholm

Riv & Håltagning

Hans Dahlman Hans Dahlman

Arbetsledare
Rivning, Håltagning och sanering
073-663 31 96
hans.dahlman@recover.se

Tony Westman Tony Westman

Arbetschef
Rivning, Håltagning och sanering
073-625 31 70

tony.westman@recover.se

Klas Pettersson Klas Pettersson

Kalkylator
Rivning, Håltagning och sanering

073-416 39 04
klas.pettersson@recover.se

Fredrik Wretman Fredrik Wretman
Magnus Engvall Magnus Engvall
Stefan Lövestedt Stefan Lövestedt

Arbetsledare
Rivning, Håltagning och Sanering
073-625 31 88

stefan.lovestedt@recover.se

Jonas Hedlund Jonas Hedlund

Arbetsledare/Projektchef
Rivning, Håltagning och sanering

070-419 19 04
jonas.hedlund@recover.se

Mikael Forsman Mikael Forsman

Arbetsledare Rivning & håltagning
070-419 19 29
mikael.forsman@recover.se

Mats Lindvall Mats Lindvall

Arbetschef
Totalrivning, Tungrivning
070-247 49 10
mats.lindvall@recover.se

Kontakta oss

RING OSS 0771 - 103 500