Recover Uppsala

Här hittar du oss
Libro ringväg 32
752 28 Uppsala

Kontakt Uppsala

Industriservice

Patrik Larsson Patrik Larsson

Regionchef Industriservice Uppsala
010 - 143 01 18
patrik.larsson@recover.se

Manfred Lavicka Manfred Lavicka

Segmentschef ADR och oljeavskiljare
010 - 143 01 48
manfred.lavicka@recover.se

Filip Larsson Filip Larsson

Arbetsledare Industriservice
Torrsug & Grävsug
010 - 143 01 08
filip.larsson@recover.se

Sebastian Bernsten Sebastian Bernsten

Arbetsledare Industriservice
Avloppsrensning & slamsugning
010 - 143 01 26

sebastian.bernsten@recover.se

Sanna Kjettselberg Strand Sanna Kjettselberg Strand

Arbetsledare Industriservice
Kommunala Slamuppdrag & fettavskiljare
010 - 143 00 49
sanna.strand@recover.se

Peter Högosta Peter Högosta

Arbetsledare Industriservice
Container, Kranbil, vattentransporter & filteranläggningar
010 - 143 01 19
peter.hogosta@recover.se

André Peräinen André Peräinen

Arbetande förman
Rörinspektion Fastighet
010 - 143 01 63

andre.perainen@recover.se

Marcus Westerlund Marcus Westerlund

Arbetsledare Industriservice
Rörinspektion & Stamspolning
010 - 143 01 52

marcus.westerlund@recover.se

Ann-Christin Ax Ann-Christin Ax

Arbetsledare Industriservice
FA & oljeavskiljare
010 - 143 01 47
ann-christin.ax@recover.se

Magnus Söderberg Magnus Söderberg

Transportledare Industriservice
010 - 143 01 14
magnus.soderberg@recover.se

Kontakt Uppsala

Skadeservice

Mathias Jensen Mathias Jensen

Regionchef Skadeservice Uppsala
010 - 143 00 03
mathias.jensen@recover.se

David Wik David Wik

Arbetschef Skadeservice Uppsala
010 - 143 01 50
david.wik@recover.se

Fredrik Hammarqvist Fredrik Hammarqvist

Storskadesamordnare & MEPS-ansvaring
010 - 143 08 43
fredrik.hammarqvist@recover.se

Robert Lövkvist Robert Lövkvist
Louise Eriksson Louise Eriksson

Arbetsledare Skadeservice
Lösöre, sanering, städ, magasinering
010 - 143 01 07
louise.eriksson@recover.se

Berndt Johansson Berndt Johansson

Arbetsledare Skadeservice
Tungrivning, håltagning, Asbest, PCB
010 - 143 01 02
berndt.johansson@recover.se

Magnus Lång Magnus Lång

Arbetsledare Skadeservice
Tungrivning, Asbest, PCB
010 - 143 01 13

magnus.lang@recover.se

Patrik Morell Patrik Morell

Arbetsledare Skadeservice
Fastighetsjouransvarig, grävning & rivning
010 - 143 01 20

patrik.morell@recover.se

Sami Brundin Sami Brundin

Arbetsledare Skadeservice
Brand, vattenskador, lättrivning
010 - 143 01 25
sami.brundin@recover.se

Alexandra Hedengren Alexandra Hedengren
Peter Forssell Peter Forssell
Emil Höijer Emil Höijer

Besiktningsman/Fukttekniker
010 - 143 02 37
emil.hoijer@recover.se

Rolf Östlund Rolf Östlund

Miljötekniker/ Auktoriserad provtagare
010 - 143 01 24

rolf.ostlund@recover.se

Mikael Karlsson Mikael Karlsson
Björn Andersson Björn Andersson

Kontakt Uppsala

Riv & Håltagning

Hans Dahlman Hans Dahlman

Arbetsledare
Rivning, Håltagning och sanering
010 - 122 13 19
hans.dahlman@recover.se

Tony Westman Tony Westman

Arbetschef
Rivning, Håltagning och sanering
010 - 122 13 14
tony.westman@recover.se

Klas Pettersson Klas Pettersson

Kalkylator
Rivning, Håltagning och sanering
010- 122 13 14
klas.pettersson@recover.se

Fredrik Wretman Fredrik Wretman
Magnus Engvall Magnus Engvall
Mats Lindvall Mats Lindvall

Arbetschef
Totalrivning, Tungrivning
010 - 143 03 16
mats.lindvall@recover.se

Jonas Hedlund Jonas Hedlund

Arbetsledare/Projektchef
Rivning, Håltagning och sanering
010 - 122 13 09
jonas.hedlund@recover.se

Kontakta oss