Eskilstuna

Här hittar du oss
Mått Johanssons väg 9
633 46 Eskilstuna

Kontakt Eskilstuna

Industriservice

Telefon:
Avloppsstopp, Spolning av ledningar, Rörinspektion eller Stamspolning 010 - 143 03 20
Torr- eller Grävsug 010 - 143 03 22
Rörinfodring 010 - 143 03 23
Farligt avfall, Oljeavskiljare eller Cisternbesiktningar 010 - 143 03 24
Slamtömningar 010 - 143 03 25
Offertförfrågningar gällande VA-tjänster 010 - 143 03 26
E-post:
order.ismalardalen@recover.se

Niclas Lövberg Niclas Lövberg

Regionchef Industriservice Mälardalen
010 - 143 03 09
niclas.lovberg@recover.se

Manfred Lavicka Manfred Lavicka

Segmentschef ADR och oljeavskiljare
010 - 143 01 48
manfred.lavicka@recover.se

Thomas Edvardsson Thomas Edvardsson

Kalkylator Mälardalen
Rörinfodring, offertförfrågning VA
010 - 143 03 77
thomas.edvardsson@recover.se

Rikard Johansson Rikard Johansson

Arbetsledare Industriservice
Torrsugning
010 - 143 03 08
rikard.johansson@recover.se

Anders Smideby Anders Smideby

Arbetsledare Industriservice
Farligt avfall
010 - 143 03 02

anders.smideby@recover.se

Kontakt Eskilstuna

Skadeservice

Telefon:
Sanering, Brand eller Städ 010 - 143 04 51
Rivning, Asbest, PCB 010 - 143 04 52
Avfuktning eller Inomhusmiljö 010 - 143 04 53
Radon 010 - 143 04 54
Fastighet & Skadejour 010 - 143 04 55
E-post: order.sssodermanland@recover.se

Jonas Nilsson Jonas Nilsson
Fredrik Hammarqvist Fredrik Hammarqvist

Storskadesamordnare & MEPS-ansvaring
010 - 143 08 43
fredrik.hammarqvist@recover.se

Aleksandrs Boburovs Aleksandrs Boburovs
Andreas Granö Andreas Granö
Niclas Tessmann Niclas Tessmann
Anton Eriksson Anton Eriksson

Kontakt Eskilstuna

Riv & Håltagning

Stefan Molinder Stefan Molinder

Arbetschef
Rivning, håltagning och sanering
010 - 122 13 02
stefan.molinder@recover.se

Håkan Ahlm Håkan Ahlm

Kalkylator
Rivning, Håltagning och sanering
010 - 122 13 01
hakan.alm@recover.se

Stefan Larsson Stefan Larsson

Koordinator/Arbetsledare
Håltagning, rivning, sanering
010 - 122 13 03
stefan.larsson@recover.se

Mats Lindvall Mats Lindvall

Arbetschef
Totalrivning, Tungrivning
010 - 143 03 16
mats.lindvall@recover.se

Thomas Holm Thomas Holm

Arbetsledare Asbestsanering
010 - 122 13 52
thomas.holm@recover.se

Kontakta Industriservice Västmanland, Södermanland eller Närke Län

Kontakta Skadeservice Södermanland

Kontakta Recover Riv & Håltagning