Recover Hallstahammar

Här hittar du oss
Eriksbergsvägen 20
734 92 Hallstahammar

Norra Västeråsvägen 7
734 32 Hallstahammar

Kontakt Hallstahammar

Industriservice

Telefon:
Avloppsstopp, Spolning av ledningar, Rörinspektion eller Stamspolning 010 - 143 03 20
Torr- eller Grävsug 010 - 143 03 22
Rörinfodring 010 - 143 03 23
Farligt avfall, Oljeavskiljare eller Cisternbesiktningar 010 - 143 03 24
Slamtömningar 010 - 143 03 25
Offertförfrågningar gällande VA-tjänster 010 - 143 03 26
E-post:
order.ismalardalen@recover.se

Niclas Lövberg Niclas Lövberg

Regionchef Industriservice Mälardalen
010 - 143 03 09
niclas.lovberg@recover.se

Manfred Lavicka Manfred Lavicka

Segmentschef ADR och oljeavskiljare
010 - 143 01 48
manfred.lavicka@recover.se

Thomas Edvardsson Thomas Edvardsson

Kalkylator Industriservice
Rörinfodring, offertförfrågning VA
010 - 143 03 77
thomas.edvardsson@recover.se

Rikard Johansson Rikard Johansson

Arbetsledare Industriservice
Torrsugning
010 - 143 03 08
rikard.johansson@recover.se

Anders Smideby Anders Smideby

Arbetsledare Industriservice
Slamsugning/fettavskiljare, FA
010 - 143 03 02

anders.smideby@recover.se

Kontakt Hallstahammar

Skadeservice

Telefon:
Sanering, Brand eller Städ 010 - 143 04 41
Rivning, Asbest, PCB 010 - 143 04 42
Avfuktning eller Inomhusmiljö 010 - 143 04 43
Klotter eller Högtryckstvätt 010 - 143 04 44
Radon 010 - 143 04 45
Fastighet & Skadejour 010 - 143 04 46
E-post:
order.ssvastmanland@recover.se

Kontakt Hallstahammar

Skadeservice

Fredrik Hammarqvist Fredrik Hammarqvist

Storskadesamordnare & MEPS-ansvaring
010 - 143 08 43
fredrik.hammarqvist@recover.se

Dennis Lindgren Dennis Lindgren

Områdeschef & Arbetsledare Skadeservice
010 - 143 03 63
dennis.lindgren@recover.se

Annika Allerskog Annika Allerskog
Mikael Rosenberg Mikael Rosenberg
Pelle Orrell Pelle Orrell
Johan Larsson Johan Larsson
Niclas Tessmann Niclas Tessmann
Tobias Karlsson Tobias Karlsson

Kontakt Hallstahammar

Riv & Håltagning

Kontakta Industriservice Västmanland, Södermanland eller Närke Län

Kontakt Skadeservice Västmanland