Västerås

Här hittar du oss
Gjutformsgatan 3, 721 33 Västerås

RING OSS 0771 - 103 500

Kontakt Västerås

Industriservice

Andreas Andersson Andreas Andersson

Regionchef Industriservice Mälardalen
010 - 143 00 68

andreas.andersson@recover.se

Stefan Kristensen Stefan Kristensen
Manfred Lavicka Manfred Lavicka

Segmentschef ADR och oljeavskiljare
010-143 01 48
manfred.lavicka@recover.se

Rikard Johansson Rikard Johansson

Arbetsledare Industriservice
Torrsugning
010 - 143 03 08
rikard.johansson@recover.se

Anders Smideby Anders Smideby

Arbetsledare Industriservice
Slamsugning/fettavskiljare, FA
010 - 143 03 02

anders.smideby@recover.se

Anders Olsson Anders Olsson

Arbetsledare Industriservice
Torrsugning
070-621 25 95

anders.olsson@recover.se

Daniel Lindgren Daniel Lindgren

Arbetsledare Industriservice
VA/Kommunal spolning
010 - 143 03 14
daniel.lindgren@recover.se

Jenny Strimell Jenny Strimell

Arbetsledare Industriservice
VA/Avloppsstopp
016-15 05 82

jenny.strimell@recover.se

Kontakt Västerås

Skadeservice

Larry Höjer Larry Höjer
Tf Regionchef Skadeservice Mälardalen

010 - 143 03 61
larry.hojer@recover.se

Christian Öberg Christian Öberg

Arbetsledare Skadeservice
Asbest, PCB, Rivning, Avfuktning, Sanering,
Städ, Magasinering, Lösöre
010-143 03 15

christian.oberg@recover.se

Mattias Larsson Mattias Larsson
Tobias Karlsson Tobias Karlsson
Joachim Nordgren Joachim Nordgren

Kontakt Västerås

Riv & Håltagning

Viktor Ahlm Viktor Ahlm

Arbetsledare
Rivning, håltagning, sanering
070-778 18 32

viktor.ahlm@recover.se

Stefan Molinder Stefan Molinder

Arbetschef
Rivning, håltagning och sanering
070-778 18 07

stefan.molinder@recover.se

Håkan Ahlm Håkan Ahlm

Kalkylator
Rivning, Håltagning och sanering
070-77 880 83

hakan.alm@recover.se

Stefan Larsson Stefan Larsson

Koordinator/Arbetsledare
Håltagning, rivning, sanering
070-778 18 43

stefan.larsson@recover.se

Mats Lindvall Mats Lindvall

Arbetschef
Totalrivning, Tungrivning
070-247 49 10
mats.lindvall@recover.se

Thomas Holm Thomas Holm

Kontakta oss

RING OSS 0771 - 103 500