Västerås

Här hittar du oss
Gjutformsgatan 3, 721 33 Västerås

Kontakt Västerås

Industriservice

Andreas Andersson Andreas Andersson

Regionchef Industriservice Mälardalen
010 - 143 00 68

andreas.andersson@recover.se

Manfred Lavicka Manfred Lavicka

Segmentschef ADR och oljeavskiljare
010-143 01 48
manfred.lavicka@recover.se

Stefan Kristensen Stefan Kristensen

Projektledare/Arbetsledare Industriservice
Relining
010 - 143 03 09
stefan.kristensen@recover.se

Rikard Johansson Rikard Johansson

Arbetsledare Industriservice
Torrsugning
010 - 143 03 08
rikard.johansson@recover.se

Anders Smideby Anders Smideby

Arbetsledare Industriservice
Slamsugning/fettavskiljare, FA
010 - 143 03 02

anders.smideby@recover.se

Daniel Lindgren Daniel Lindgren

Arbetsledare Industriservice
VA/Kommunal spolning
010 - 143 03 14
daniel.lindgren@recover.se

Jenny Strimell Jenny Strimell

Arbetsledare Industriservice
VA/Avloppsstopp
010-143 03 82

jenny.strimell@recover.se

Malvina Larsson Malvina Larsson

Transportledare Industriservice
010-143 00 69
malvina.larsson@recover.se

Kontakt Västerås

Skadeservice

Larry Höjer Larry Höjer

Tf Regionchef Skadeservice Mälardalen

010 - 143 03 61
larry.hojer@recover.se

Thomas Hellberg Thomas Hellberg
Mattias Larsson Mattias Larsson
Tobias Karlsson Tobias Karlsson
Joachim Nordgren Joachim Nordgren

Kontakt Västerås

Riv & Håltagning

Stefan Molinder Stefan Molinder

Arbetschef
Rivning, håltagning och sanering
070-778 18 07

stefan.molinder@recover.se

Håkan Ahlm Håkan Ahlm

Kalkylator
Rivning, Håltagning och sanering
070-77 880 83

hakan.alm@recover.se

Stefan Larsson Stefan Larsson

Koordinator/Arbetsledare
Håltagning, rivning, sanering
070-778 18 43

stefan.larsson@recover.se

Mats Lindvall Mats Lindvall

Arbetschef
Totalrivning, Tungrivning
070-247 49 10
mats.lindvall@recover.se

Thomas Holm Thomas Holm

Kontakta oss