Supportkontor

Här hittar du oss:
Libro ringväg 32, 752 28 Uppsala

Kontakt Recover Industriservice & Recover Skadeservice
Telefon: 0771 - 103 500 - Du når vår växel dygnet runt, alla dagar på året.
E-post: Se under respektive person nedan samt i menyn Regionkontor

Kontakt Recover Riv och Håltagning
Telefon: 010 - 122 13 00
E-post: info.rivhaltagning@recover.se

Våra medarbetare

Mikael Royson Mikael Royson

VD, Recover Industriservice AB
mikael.royson@recover.se

Anders Fagerkrantz Anders Fagerkrantz
Daniel Rådbjer Daniel Rådbjer

VD, Recover Riv & Håltagning AB
010 - 122 13 72
daniel.radbjer@recover.se

Per Stenhager Per Stenhager

Finance Director Sverige
per.stenhager@recover.se

Sarah Åhman Sarah Åhman

HR Director Sverige
sarah.ahman@recover.se

Manfred Lavicka Manfred Lavicka

Segmentschef ADR och oljeavskiljare
010 - 143 01 48
manfred.lavicka@recover.se

Tobias Rattfelt Tobias Rattfelt
Katrin Zetterman Katrin Zetterman

HR Business Partner/ Teamledare HR
010 - 143 00 23
katrin.zetterman@recover.se

Maria Egemalm Maria Egemalm

HR Business Partner
Riv & Håltagning

010 - 122 13 05
maria.egemalm@recover.se

Veronica Hellström Veronica Hellström
Sara Holm Sara Holm

HR- & Marknadskoordinator
010 - 143 00 21
sara.holm@recover.se

Annelie Björnsson Annelie Björnsson

Administratör Örebro Riv & Håltagning
010 - 122 13 55
annelie.bjornsson@recover.se

Anna-Lena B Hamill-Keays Anna-Lena B Hamill-Keays

Redovisningsansvarig Riv & Håltagning
010 - 122 13 25
anna-lena.hamill-keays@recover.se

Jenny Myrell Jenny Myrell

Redovisningsekonom Riv & Håltagning
010 - 122 13 26
jenny.myrell@recover.se

Benita Wiklund Benita Wiklund

Teamledare Fakturakontroll
Kundfaktura
010 - 143 01 01

benita.wiklund@recover.se

Susanna Larsson Susanna Larsson

Ekonomiassistent
Kundfaktura
010 - 143 01 31

susanna.larsson@recover.se

Madelene Rydqvist Madelene Rydqvist

Kundservice Vallentuna, Ekonomiassistent
Kundfaktura
010 - 143 02 47
madelene.rydqvist@recover.se

Vilma Wiberg Vilma Wiberg

Ekonomiassistent
Kundfaktura
010 - 143 01 77
vilma.wiberg@recover.se

Lee Engdahl Drangel Lee Engdahl Drangel

Ekonomiassistent
Kundfaktura/Fastighetsjour
010 - 143 00 42

lee.drangel@recover.se

Caroline Rickdorff Caroline Rickdorff

Ekonomiassistent
Kundreskontra
010 - 143 00 16
caroline.rickdorff@recover.se

Linda Ekman Linda Ekman

Ekonomiassistent
Kundreskontra
010 - 143 00 24
linda.ekman@recover.se

Anna Larsson Anna Larsson

Ekonomiassistent
Leverantörsreskontra
010 - 143 00 11
anna.larsson@recover.se

Marie Grip Marie Grip

Ekonomiassistent
Leverantörsreskontra
010 - 143 00 27
marie.grip@recover.se

Elisabeth Högosta Elisabeth Högosta

Ekonomiassistent
Leverantörsreskontra
010 - 143 01 06
elisabeth.hogosta@recover.se

Petra Nyman Petra Nyman
Nelly Åhman Nelly Åhman